*** Zakopane - wyciągi narciarskie ***

Najbliższe wyciągi narciarskie:

- Olimp - wyciąg o długości 170m, stok o małym nachyleniu nadaje się znakomicie do nauki jazdy na nartach. W pobliżu karczma regionalna. Parking 150m od stoku.

- Pod Wielką Krokwią - wyciąg orczykowy, pojedynczy o długości 168 m. Nartostrada bardzo łatwa. Stok sztucznie oświetlany i naśnieżany. Możliwość wypożyczenia nart i nauki jazdy pod okiem instruktora, snowboard, gastronomia, parking oraz toaleta na miejscu.

- Lipki, ul. Stolarczyka - dwa wyciągi orczykowe o długości 257 m i 230 m. Stok sztucznie oświetlany, nartostrada łatwa, snowboard, możliwość nauki jazdy na nartach pod okiem instruktora. Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. W pobliżu mozliwość jazdy na sankach. Parking przy stoku.

- Nosal, kompleks narciarski - pięć wyciągów o różnym stopniu trudności i długości (najłatwiejszy - 145m, najtrudniejszy - 650m). Wyciągi orczykowe i krzesełkowy, stoki sztucznie oświetlane i naśnieżane, możliwość nauki jazdy na nartach pod okiem instruktora. Na miejscu wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, parking, toalety, karczma regionalna. 100m od ul. Marusarzówny (ul. Makuszyńskiego) znajduje sie przystanek z którego w okresie zimowym kursuje bus pod Nosal. Więcej na www.nosal.pl


Zakopane apartamenty Zakopane noclegi
Zakopane kwatery
noclegi w Zakopanem

www.zakopane.travel.pl - Twoje miejsce w Zakopanem
Zakopane | noclegi | kwatery | apartamenty